TA: Ethereum (ETH)

PowaAaah

New member
Član
Pridružen
2. maj 2021
Prispevki
4
iN7M3f8T


Tukaj je zelo lep primer breakouta in retesta nazaj na prejšni resistance oz. današnji support. (4h graf)

Kaj lahko sedaj pričakujemo sedaj od ETH-ja?

Short term: Glede na to, da smo v še ne-raziskanem območju si lahko pomagamo z fibonacci-jem ->

3dn8IfZo


Moj trenutni price target je nekje med 2990 in 3200 v naslednjih dneh, kot je tudi razvidno iz slike. Osebno bom verjetno tudi prodal nekaj pozicije v tem rangu, odvisno od samega trenda.

Long term: Osebno mislim, da imamo na ETH-ju še ogromno potenciala.

1. BTC je od ATH iz 2017 do sedaj naredil cca. 230%, ETH trenutno cca. 115% kar predstavlja še vsaj x2 od trenutne cene.
2. Graf ETH/BTC ->
88cFdY5s


Da se za trenutek vrnem še na short term. Tukaj vidimo, da se ETH približuje precej močnemu weekly resistance-u in to je še dodaten razlog, da trenutno pred "pullbackom" ali vsaj konsolidacijo vidim ETH po taki ceni kot sem napisal zgoraj. Dvomim, da lahko tak resistance prebije, kot da ni nič. Seveda je lahko kakšen spike.

V glavnem da se vrnem na long term. Tukaj vidimo "končno" breakout downtrenda, ki je trajal vse od 2017.. Prav tako zelo lep retest in bounce nazaj.
Tukaj lahko tudi vidimo koliko potenciala ima še ETH, če se bo sama dominanca približala tisti iz leta 2017.

3. Vsi vemo da je ETH (za 1x) še vedno številka 2. v kripto svetu in v primeru, če gre BTC res na 100k + :unsure:

Price target (ne investam v njega long term, čeprov bi vrjetno mogu?) = med 5 in 10k v tem bull marketu.

Supporti in dobri nakupi pri dipih?

ojGVzDj9





1. Ceno pod 2k bomo verjetno videli samo pri večjem BTC pullbacku krepko pod 50k. Če se slučajno zgodi, bi bil nakup med 1850 in 1950 za mene osebno steal. (Govorim v primeru bull marketa - trenutno ne pričakujem BTC pod 42k zaradi vseh institucij, ki so in še vstopajo na trg)

2. Drugi močen support imamo pri nekje 2150-2200 - enako dober buy pri kakšnem BTC dipu.

3. Če bo BTC držal 55k+ ETH-ja ne vidim pod 2400-2500$ kateri bi bil moj prvi (z manjšim kapitalom) limit order ob pullbacku.


Bolj podrobne analize bom s časoma še dodajal, prav tako za samo Trade-anje in pozicije katere bom tudi sam vzel.

P.s vsak naj naredi svojo analizo preden gre v trade ali investicijo, nisem noben finančni svetovalec ali karkoli podobnega, tako da je vse samo moja osebna analiza.

Dobro trgujte :).
 
Nazadnje urejeno:

Similar threads

Na vrhu