KuCoin - staking vs. Lend Assets

Pile24

New member
Član
Pridružen
2. apr 2021
Prispevki
2
Vceraj je Ajki omenil, da je KuCoin eden izmed bolj idealnih za staking, ces da so zelo dobri procenti. Zdaj pa me zanima, ce j kdo ze preizkusil Lend Assets? povezava:
Je to res se boljsa in bolj varna "nalozba"? Sem pa nov v kripto, tako da vsak info dobrodosel :)
 

Bonanza

Active member
Član
Pridružen
17. mar 2021
Prispevki
35
Stejkanje ali landing je dobro, ker vmes, če ne nameravaš nič s kovanci služiš. Varno je dovolj (malo tveganje), toliko kot je varna menjalnica. Če boš holdal daj v stake, se vsaj kakšen procent obrne, kot pa, če ti leži nekje na menjalnici ali denarnici.

Aja verjetno te zanima razlika, mislim da je ni, vzami tisto kar je večji %.
 
Nazadnje urejeno:

Andrej_i

Active member
Član
Pridružen
12. feb 2021
Prispevki
33
Zanesljivo je bolj varna, boljša pa verjetno ne.
Letni donosi APY se zelo razlikujejo od tega kateri kovanec daš v Lending oz. staking.
Na Kucoinu so trenutni letni donosi na 7 dnevni Lending približno takšni: BTC 2,5 do 3%; ETH 3,2 do 4%; USDT 20 do 25%; ...
Ti letni donosi se zelo spreminjajo glede na gibanje kripto trga, včasih so dosti manjši, včasih pa tudi dosti večji. Pred cca. 2 tednoma sem dal USDT v Lending za 0,9%, 1% in celo 1,99% na dan, kar znaša 320 do 720% na leto. Vendar so bili ti krediti predčasno odplačani in se je meni pozicija zaprla, dobil pa sem te obresti za vse dni odprtega kredita.
Trenutno imam odprt 28 dnevni Lending od 16.4 za 0,43% na dan.
Tudi pri stakingu je podobna zgodba.
1619548916276.png1619548978401.png
1619549021978.png
 
Similar threads
Thread starter Naslov Forum Odgovori Datum
Ajki POMEMBNO: Pancakeswap CAKE staking migracija NFT & Napovedi: ico, ido, airdropi 0

Similar threads

Na vrhu